SLR1TTE68R0F
MFR.Part #
SLR1TTE68R0F
JLCPCB Part #
C4292952
Description
-55℃~+180℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS