SLR1TTE6040F
MFR.Part #
SLR1TTE6040F
JLCPCB Part #
C4257488
Description
-55℃~+180℃ 1W 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS