RK73H1ETTP4323F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4323F
JLCPCB Part #
C307322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS