SLR1TTE5R1J
MFR.Part #
SLR1TTE5R1J
JLCPCB Part #
C4227204
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS