SLR1TTE5621F
MFR.Part #
SLR1TTE5621F
JLCPCB Part #
C4328585
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS