ERJ-1TNF1402U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1402U
JLCPCB Part #
C2148090
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS