SLR1TTE54R9F
MFR.Part #
SLR1TTE54R9F
JLCPCB Part #
C4038691
Description
-55℃~+180℃ 1W 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS