SLR1TTE53R6F
MFR.Part #
SLR1TTE53R6F
JLCPCB Part #
C4171444
Description
-55℃~+180℃ 1W 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS