SLR1TTE5R36F
MFR.Part #
SLR1TTE5R36F
JLCPCB Part #
C4127433
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS