SLR1TTE4992D
MFR.Part #
SLR1TTE4992D
JLCPCB Part #
C4047148
Description
-55℃~+180℃ 1W 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS