SLR1TTE4753F
MFR.Part #
SLR1TTE4753F
JLCPCB Part #
C4212152
Description
-55℃~+180℃ 1W 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS