RN73H1JTTD1051D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1051D25
JLCPCB Part #
C4143978
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS