TLR2BDTD1L50F75
MFR.Part #
TLR2BDTD1L50F75
JLCPCB Part #
C2569628
Description
-65℃~+170℃ 1.5mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS