SLR1TTE3833F
MFR.Part #
SLR1TTE3833F
JLCPCB Part #
C4206473
Description
-55℃~+180℃ 1W 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS