SLR1TTE3830F
MFR.Part #
SLR1TTE3830F
JLCPCB Part #
C4038905
Description
-55℃~+180℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS