RN73R2BTTD1642A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1642A25
JLCPCB Part #
C2569535
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS