SLR1TTE3480D
MFR.Part #
SLR1TTE3480D
JLCPCB Part #
C4097986
Description
-55℃~+180℃ 1W 348Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS