RN73R1JTTD3741A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3741A25
JLCPCB Part #
C2566985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS