SLR1TTE2R55D
MFR.Part #
SLR1TTE2R55D
JLCPCB Part #
C4330997
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.55Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS