RN73R1JTTD1822A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1822A10
JLCPCB Part #
C4090377
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS