SLR1TTE2R05D
MFR.Part #
SLR1TTE2R05D
JLCPCB Part #
C4002973
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.05Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS