SLR1TTE2400F
MFR.Part #
SLR1TTE2400F
JLCPCB Part #
C4103549
Description
-55℃~+180℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS