RN73R2BTTD5101A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5101A10
JLCPCB Part #
C4191809
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS