SLR1TTE1372D
MFR.Part #
SLR1TTE1372D
JLCPCB Part #
C3983563
Description
-55℃~+180℃ 13.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS