SLR1TTE1R54F
MFR.Part #
SLR1TTE1R54F
JLCPCB Part #
C3962220
Description
-55℃~+180℃ 1.54Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS