SLR1TTE1910D
MFR.Part #
SLR1TTE1910D
JLCPCB Part #
C4072574
Description
-55℃~+180℃ 191Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS