RN73R1JTTD1670A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1670A25
JLCPCB Part #
C2566560
Description
-55℃~+155℃ 100mW 167Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS