RN732BTTD7873C50
MFR.Part #
RN732BTTD7873C50
JLCPCB Part #
C3951662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS