SLR1TTE1692D
MFR.Part #
SLR1TTE1692D
JLCPCB Part #
C3949097
Description
-55℃~+180℃ 16.9kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS