SLR1TTE1433F
MFR.Part #
SLR1TTE1433F
JLCPCB Part #
C3987158
Description
-55℃~+180℃ 143kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS