SLR1TTE1370D
MFR.Part #
SLR1TTE1370D
JLCPCB Part #
C3914913
Description
-55℃~+180℃ 137Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS