RK73G1JRTTD80R6D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD80R6D
JLCPCB Part #
C5851334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS