SLR1TTE1243D
MFR.Part #
SLR1TTE1243D
JLCPCB Part #
C4334918
Description
-55℃~+180℃ 124kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS