SG73S1ETTP114G
MFR.Part #
SG73S1ETTP114G
JLCPCB Part #
C4282435
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS