SLR1TTE1102F
MFR.Part #
SLR1TTE1102F
JLCPCB Part #
C4335601
Description
-55℃~+180℃ 11kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS