RN731JTTD8452B50
MFR.Part #
RN731JTTD8452B50
JLCPCB Part #
C4305604
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS