SG73W3ATTE394M
MFR.Part #
SG73W3ATTE394M
JLCPCB Part #
C6487968
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS