RN731JTTD1452D50
MFR.Part #
RN731JTTD1452D50
JLCPCB Part #
C4251623
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS