SG73W3ATTE151M
MFR.Part #
SG73W3ATTE151M
JLCPCB Part #
C4277728
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS