SG73W2HTTE823M
MFR.Part #
SG73W2HTTE823M
JLCPCB Part #
C4058225
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS