RN73R1ETTP1982B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1982B50
JLCPCB Part #
C2521038
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS