RN73R2BTTD1542A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1542A05
JLCPCB Part #
C4009853
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS