RN73R1JTTD2050D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2050D100
JLCPCB Part #
C2505711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS