SG73W2HTTE220K
MFR.Part #
SG73W2HTTE220K
JLCPCB Part #
C3953984
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS