SG73W2HTTE220M
MFR.Part #
SG73W2HTTE220M
JLCPCB Part #
C4197176
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS