RN73H2ETTD1760F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1760F100
JLCPCB Part #
C4258803
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 176Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS