SG73S2ETTD8872F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8872F
JLCPCB Part #
C4277811
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS