SG73S2ETTD6811D
MFR.Part #
SG73S2ETTD6811D
JLCPCB Part #
C3953727
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS