SG73S2ETTD6801D
MFR.Part #
SG73S2ETTD6801D
JLCPCB Part #
C3953397
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS