SG73S2ETTD4753F
MFR.Part #
SG73S2ETTD4753F
JLCPCB Part #
C4188532
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS